Samsung Galaxy A33 – wodoodporny smartfon z poczwórnym aparatem!

Marka Samsung zdążyła przyzwyczaić nas już do bardzo wysokiego poziomu, jeśli chodzi o swoje urządzenia. Przykładem może być tutaj Samsung Galaxy A33 – dobry i wydajny telefon za rozsądną cenę. Jakie jego cechy sprawiają, że może stać się on dobrym pomysłem dla każdego, kto szuka smartfona? Dzisiaj je poznamy, gdyż bierzemy pod lupę ten telefon i sprawdzamy, jak się sprawuje w codziennym użytkowaniu.

Samsung Galaxy A33 – wodoodporny smartfon!

Niestety trudno będzie spotkać urządzenia elektroniczne, które dobrze znosiłyby kontakt z wodą. Przez to często jesteśmy zmuszeni do tego, by szczególnie uważać na swój smartfon, kiedy wybieramy się ze znajomymi nad jezioro czy na basen. Na całe szczęście Galaxy A33 to chlubny wyjątek – jego standard wodo- i pyłoszczelności spełnia wymogi normy IP67[1].

Fakt, że ten telefon z poczwórnym aparatem może poszczycić się wytrzymałością na zamoczenie oraz kurz, będzie dobrą wiadomością szczególnie dla tych, którzy korzystają z telefonu w terenie. Pamiętajmy jednak, że upadki i nieprzewidziane sytuacje się zdarzają i wodoodporny smartfon może zagwarantować nam brak konieczności wymiany urządzenia na nowe, kiedy to przypadkowo wyślizgnie nam się z dłoni i wyląduje w wodzie.

Bateria, czyli jeden z najlepszych punktów serii Galaxy A

Smartfony z serii Samsung Galaxy A cechują bardzo dobre parametry baterii i Galaxy A33 również zasługuje na uznanie na tym polu. Bez problemu wytrzyma z nami wiele godzin intensywnego użytkowania. Skąd mamy taką pewność? Żeby odpowiedzieć na to pytanie, wystarczy jedynie spojrzeć na jego pojemność baterii. Wynosi ona aż 5000mAh, co daje nam wystarczający zapas mocy nawet w sytuacji, jeśli na telefonie oglądamy sporo filmów czy gramy w mobilne gry.

Nawet smartfon z mocną baterią może się wyładować. Kiedy tak się stanie, również będziemy mogli być spokojni o to, że nie rozstaniemy się z telefonem na zbyt długi czas. Wynika to z faktu, że Galaxy A33 obsługuje szybkie ładowanie, które zapewni mu spory zastrzyk mocy w krótkim czasie.

Galaxy A33 – telefon z poczwórnym aparatem!

Wiemy już, że Samsung Galaxy A33 to wodoodporny smartfon z mocną baterią. Przyjrzymy się więc jego innym cechom – jedną, która zasługuje na szczególną uwagę, jest jego aparat. Znajdziemy tutaj aż cztery obiektywy, które będą mogły wspomagać nas przy wykonywaniu fotografii. Każdy z nich oferuje nieco inną funkcję – jakie dokładnie są ich zadania?

Znajdziemy tutaj przykładowo aparat specjalnie dostosowany do wykonywania zdjęć w trybie makro. Jego użycie pozwoli nam uchwycić nawet najmniejsze elementy kadru w doskonałej jakości lub poeksperymentować z perspektywą i sprawić, że nasza fotografia zyska zupełnie nowy wymiar. Innym obiektywem, jaki znajdziemy na linearnej wyspie aparatu, jest obiektyw ultraszerokokątny. To przeciwieństwo obiektywu do zdjęć makro – jego użycie przyda nam się zawsze wtedy, kiedy będziemy chcieli uchwycić jak najwięcej w obrębie jednego zdjęcia, przykładowo uwieczniając malowniczy pejzaż.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska

[1] *Galaxy A33 5G spełnia wymogi normy IP67. Certyfikacja przyznawana jest po pomyślnym przejściu testu polegającego na zanurzeniu w słodkiej wodzie na głębokość do 1 metra przez maks. 30 minut. Telefon jest odporny tylko na wodę pod niskim ciśnieniem.