Składany Samsung – czy nowy Galaxy Z Filp3 5G to dobry pomysł?

Jeszcze całkiem niedawno telefony z klapką były często spotykanym widokiem na naszych ulicach. Technologia jednak poszła znacznie do przodu i pojawienie się internetu w telefonach sprawiło, że większe znaczenie zyskały urządzenia z dużym, dotykowym ekranem, które stopniowo wyparły wszystkie inne rozwiązania. Przynajmniej tak było do czasu, gdy na rynku pojawił się składany Samsung Flip. Obecnie możemy już kupić trzecią generację tego modelu – czy warto to zrobić?

Składany Samsung – idealne wyjście dla każdego, komu marzy się kompaktowy smartfon

O większości smartfonów można powiedzieć wiele. Mają szybkie systemy operacyjne, dobre aparaty, łączność w najnowszym standardzie 5G… Jednak te wszystkie cechy są okupione ich sporymi rozmiarami. Oczywiście trudno powiedzieć, żeby było to coś jednoznacznie złego. Biorąc pod uwagę, że na dzisiejszych telefonach pracujemy, przeglądamy strony internetowe czy oglądamy filmy, trudno byłoby sobie wyobrazić robienie tych wszystkich czynności na zbyt małym ekranie. Problemy mogą pojawić się dopiero w momencie, kiedy musimy zmieścić nasze urządzenie w kieszeni dopasowanych spodni czy niewielkiej torebce.

Jednakże urządzenia takie jak składany Samsung Galaxy Z Flip3 5G to zupełnie nowe podejście do tej kwestii. Jego składany na pół ekran to pełnowymiarowy ekran nowoczesnego smartfona, jednak jeśli tylko zajdzie taka potrzeba, bez żadnych problemów będziemy mogli go zmniejszyć. Taki kompaktowy smartfon, który jednocześnie nie traci na rzecz swojego rozmiaru nic ze swojej funkcjonalności, to marzenie wielu z nas, zwłaszcza w tych sytuacjach, kiedy nie mamy wystarczająco miejsca w kieszeniach, saszetkach czy torebkach, by bezpiecznie umieścić tam telefon.

Galaxy Z Flip3 5G – co może nam zaoferować jego składany ekran?

Fakt, że składany Samsung to kompaktowy smartfon, to tylko jedna z zalet, którą może zaoferować nam jego niecodzienny ekran. Weźmy pod lupę taki przykład – kiedy zadzwoni do nas ktoś, kto bardzo lubi długie rozmowy przez telefon, trzymanie smartfona w dłoni przez całą konwersację może się okazać dosyć problematyczne. Samsung Z Flip może zaoferować rozwiązanie tego problemu – wystarczy, że złożymy jego ekran i będziemy mogli postawić go na stole, jednocześnie nie tracąc ułożenia kamery do wideorozmowy. Dzięki temu cały czas będziemy mogli być w kontakcie z przyjaciółmi, zachowując jednak wolne ręce i oddając się swoim codziennym czynnościom.

Stawianie telefonu w stabilny sposób na ziemi to coś, co doceni także każda osoba, którą interesuje robienie zdjęć swoim smartfonem. Składany Samsung nada się do tego bardzo dobrze nie tylko ze względu na aparat o nowoczesnych i wyśrubowanych parametrach, ale także dlatego, że nie potrzebujemy mieć do niego dedykowanego statywu. Wystarczy, że złożymy jego ekran i już możemy stabilnie postawić go na ziemi lub jakimkolwiek innym podłożu.

Samsung Galaxy Z Flip3 5G zdecydowanie nie jest niepotrzebnym gadżetem. Jego kompaktowy rozmiar po złożeniu, pełna funkcjonalność po rozłożeniu i wiele dodatkowych możliwości, jakie może dać nam to rozwiązanie, sprawia, że ten smartfon docenią nawet najbardziej wymagający z nas.

Artykuł powstał we współpracy z Samsung.